Betboo Yeni Adresine Giriş

Ülkemizin ciddi anlamda başarılı ve nadide kuruluşlarından biri olan Betboo, 2014 yılından bu zamana kadar müşterilerine başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu zamana kadar müşterilerine hiçbir şekilde sıkıntı çıkarmayan ve en ufak bir sorun yaşarsa da daima yanında bulunan bu sitenin adresi de sık sık değişmektedir. Betboo Yeni Adresine Giriş için de sosyal medya hesaplarını ve canlı destek hattını kullanabilirsiniz. Bu platformlar aracılığı ile güncel giriş adresini hızlı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra sektörün en kaliteli oyun içeriklerini de bu site sağlamaktadır. Bu yüzden en fazla tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Betboo Adres Değişimi

Her yabancı merkezli sitede olduğu gibi Betboo’da da sık sık adres değişimi yapılmaktadır. Çünkü BTK tarafından sürekli olarak engellemelere maruz kalır. Bu durum tüm illegal hizmet veren bahis sitelerin başında olan bir durumdur. Fakat Betboo, elinde bulunan domainler sayesinde hızlı bir şekilde adresi günceller. Betboo Adres değişimi sonrası hesaplarda hiçbir değişiklik de olmamaktadır. Bu değişimden sonra yukarıda belirttiğimiz platformları kullanarak güncel adresleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Site, müşterilerine daima kolaylık sağlayan ve onları asla zorlamayan bir sitedir. Giriş yapıldığı takdir de ilk defa üye olmuş kişiler bile siteyi kolaylıkla kullanabilir. Çünkü sitenin menüsü gayet yönlendirici bir yapıya sahiptir.

Betboo Güvenilir mi?

Bir sitenin güvenilir olup olmadığını anlamanın türlü türlü yolu vardır. Bunlardan biri de lisans bilgileridir. Ancak her lisans sahibi olan siteye de güvenilirdir dememiz mümkün değildir. Çünkü lisansın hangi komisyon tarafından verildiği de son derece önemlidir. Betboo Güvenilir mi?  Sorusunun cevabını aramak için lisans bilgilerine baktığımız da Malta Komisyonu tarafından verilen Curacao Lisansı’na sahip olduğunu görüyoruz.

Lisans numarası ise 1527/JAZ olarak belirtilmiş. Bunun haricinde müşteri yorumlarını incelemek de sitenin güvenilir olup olmadığını anlamak için iyi bir seçenek. Bu konuda yaptığımız incelemede ise Betboo’nun güven durumu hakkında herhangi olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bu da güvenilir olduğunu gösteren bir başka etkendir. Bu yüzden en kaliteli siteler arasında yer alıyor.

Yorum yapın