Betboo Yorumlar

Yaklaşık 16 yıl önce kurulmuş olan Betboo, sektörde uzun süre faaliyet göstermesi sonucu çok iyi tecrübeler kazanmıştır. Zaten bu kadar başarılı olmasının arkasında da, bu tecrübeleri hizmet verirken daima göz önünde bulundurması vardır. Sitenin müşteri kazanmasına yarayan unsurlardan biri, kullanıcı yorumlarını zaman zaman inceleyerek, müşterilerin sorunlarını gidermeye çalışmasıdır. Betboo Yorumlar ele alındığında, büyük çoğunuluğunun olumlu ifadelerden oluştuğunu görebilirsiniz. Bu da sitenin müşteri memnuniyetinin ne kadar yüksek olduğunu gösterir. Ayrıca bu yorumları gören bahis severler de siteye üye olmaya teşvik edilir. Betboo’nun sahip olduğu kullanıcı sayısı işte bu şekilde günden güne artmaktadır. Tabi bunun yanında her ne kadar az da olsa site hakkındaki olumsuz yorumlara da rastlanmaktadır.

Betboo Şikayet Konuları

Her site de olduğu gibi Betboo hakkında da zaman zaman olumsuz eleştiriler yapılabilir. Site bu eleştirileri büyük bir titizlikle ele alarak inceler. Şayet kendinden kaynaklı bir sorun tespit ederse, duruma anında el koyar ve problemi çözer.  Betboo Şikayet Konuları ele alındığında sitenin güvensiz olduğu ile ilgili herhangi bir eleştiriye rastlanmamaktadır. Genel olarak bu konular para çekme işlemi ile alakalıdır. Bunun nedeni ise bilgilerin eşleşmemesidir.

Eğer siteye üye olurken kayıt formunu doldurma esnasında yanlış ya da eksik bir bilgi girmezseniz böyle bir durumla asla karşılaşmazsınız. Bu sorun kesinlikle siteden kaynaklı olmamaktadır. Ayrıca site içerisinde yaşanan yoğunluklar nedeni ile de bazen işlem süresinde ufak bir uzama olabilir. Ancak kullanıcıları mağdur edecek uzunlukta değildir. Site hakkında yaşadığınız herhangi bir olumsuzlukta canlı destek hattına ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Betboo Adres Değişimi

Kullanıcıların, özellikle de yeni olanların yorumlarda sık bahsettiği siteye giriş yapamama durumu aslında bir sorun değildir. Şöyle ki, siteye yabancı merkezli olduğu için belli başlı dönemlerde BTK engeline takılır. Bu durum siteye giriş yapılmasını engeller.  Ancak Betboo, anında adres değişimi yaparak siteye tekrar giriş yapılabilmesini sağlar.

Kullanıcılar güncel giriş adresini bildikleri sürece siteye rahatlıkla erişim sağlayabilirler. Betboo Adres Değişimi, üyelerin siteye hızlı, güvenli ve kesintisiz bir erişim sağlamaları için yapılmaktadır.

Yorum yapın