Betboo İletişim Kanalları

Turuncu ve beyaz renkleri ile bir site tasarlayan ve bunu kullanıcılarına sorunsuz sunan Betboo, kullanıcı odaklı bir platform olarak dikkat çekiyor. Hizmetlerine Curacao’dan aldığı lisans ile devam ediyor. Bilmelisiniz ki bu platform son derece güvenilir ve kaliteli olsa bile bazı problemler yaşamanızın önüne geçemeyebilir. İşte bu tür durumlarda Betboo iletişim kanalları arasından birini seçip irtibat kurmalısınız. Bu sayede problemlerden kurtulur ve dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz. Unutmamalısınız ki sitede canlı destek hattı bulunmaktadır. Bunun yanında mail iletişimi sağlamaktadır. Dilediğiniz zaman sosyal medya hesaplarından onunla iletişime de geçebilirsiniz. Kısacası irtibat sağlamak adına pek çok farklı seçeneğiniz bulunuyor.

Betboo Canlı Destek ve Mail Hattı

Baktığımız zaman sitede sağ üst kısımda soru işareti (?) bulunuyor. Eğer buraya tıklarsanız bize ulaşın sekmesini görürsünüz. Ona tıkladığınız an karşınıza farklı bir sayfa gelecektir. Burada ise canlı yardım, çevrimiçi mesaj, e-posta gibi ibareler bulunmaktadır. Hemen canlı yardıma tıklayarak destek alabilirsiniz. Burası saat 10:00 ile 21:00 arası aktif olarak hizmet vermektedir. Kısa sürede dönüş alabilirsiniz. İsterseniz Betboo iletişim kanalları arasında bulunan mail iletişimini de kullanabilirsiniz. O zaman e-posta sekmesine tıklamalısınız. Buradan direkt mesaj gönderebileceksiniz. Göndereceğiniz mesajlar önce incelenecek ve daha sonra gerekli geri dönüş sağlanacaktır. Son olarak çevrimiçi mesaj yöntemini de kullanabilirsiniz ancak bu şekilde geri dönüş 1 gün içerisinde yapılacaktır.

Betboo Sosyal Medya

Sosyal medya kullanıyor musunuz? Eğer hem Betboo kullanıcıysanız hem de sosyal medya kullanıyorsanız mutlaka bir iletişim yönteminin de bu olduğunu bilmelisiniz. Öncelikli olarak sitenin alt kısmına inmelisiniz. Burada sağ tarafta bazı logolar göreceksiniz. Bunlar sosyal medya ikonlarıdır. Onlara tıklayarak Facebook, Instagram ve Twitter hesabı üzerine gidebilirsiniz. Takibe aldıktan sonra mesaj gönderebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Size kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Ek olarak söylemek gerekirse telefon iletişimi de sunmaktadır ancak bu noktada numarayı sizlere vermemektedir. Sadece gerekli gördüğü zaman üyelerini aramakta ve onların sorunlarını çözmektedir. Bunun nedeni müşteri temsilcilerinin çok fazla yoğun tutulmak istenmemesi ve kısa sürede sorunların çözülmesidir.

“Betboo İletişim Kanalları” üzerine 2 yorum

  1. Canlı destek hattında çalışan arkadaşların işini severek yaptıkları belli, son derece çözüme yönelik ve cana yakın bir tavırları var. İşlerinin hakkını veriyorlar. Teşekkürler emeği geçen herkese

    Yanıtla

Yorum yapın